10 rzeczy których nikt Ci nie powie o zaręczynach!

Wciąż czekasz na zaręczyny? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie.  Jest to niezwykły moment w życiu każdej kobiety, który zapamiętuje do końca życia. Dowiedz się co Cię czeka.

Udostępnij:

fot. Ryan Flynn Photography

Scenariusz zaręczyn


Na 99% Twoje zaręczyny będą wyglądać całkowicie inaczej, niż obecnie je sobie wyobrażasz. Reakcja na jedno pytanie sprawi, że będziesz w szoku i z trudnością przyjdzie  Ci odpowiedź na to jedno pytanie.  

fot. 1 i 2 Belle and Beau

Nie będziesz mogła przestać patrzeć na rękę


Nowa niesamowita ozdoba na palcu. Nieważne, czy nosisz jakiekolwiek pierścionki czy nie też nie. Będziesz mieć obsesje na jego punkcie. Z każdym ruchem ręki twój wzrok będzie właśnie tam.

Będziesz opowiadać historię milion razy


Kiedy się zaręczysz, pierwsze pytania przyjaciół, rodziny i współpracowników będą dotyczyły w jaki sposób Ci się oświadczył. Przyzwyczaj się do tego. Mówienie o tym zawsze poprawi Ci humor.

fot.1 Vicki Bartel Photography
fot.2 Stephanie Williams

Wiele osób będzie pytało Cię o datę ślubu


Będziesz podekscytowana, Twoi najbliżsi również. Niektórzy będą Cię pytać o datę uroczystości nie dając Wam nawet czasu do przemyślenia.

Nie wszyscy będą szczęśliwi


Przygotuj się na to, że może być co najmniej jedna osoba, która nie będzie zadowolona z tej nowiny. Pomimo wszystko, nikt nie będzie w stanie powstrzymać Cię od pozytywnego nastawienia. Jeśli jednak tak nie będzie – należysz do grona szczęśliwców.

fot.1 Ryan Flynn Photography
fot.2. Alicia Pyne

Najlepsi przyjaciele będą z Tobą


Utwierdzisz się, że możesz liczyć na swoich znajomych. Będą z Tobą świętować to wydarzenie i cieszyć się razem z Tobą.

 „Poślubni” przyjaciele staną się ekspertami w planowaniu wesela


Osoby które mają za sobą to wydarzenie, będą dawać Ci wiele porad z którymi nie zawsze będziesz się zgadzać i akceptować.  Oczywiście jest to bardzo miłe i w wielu sytuacjach prawdopodobnie Ci pomogą, jednak jeżeli nie będziesz z czymś się zgadzać, np. „Nie powinnaś zapraszać dzieci na ślub” lub cokolwiek innego  a Ty mając inne zdanie, po prostu podziękuj za radę i idź dalej według swojego planu. Pamiętaj, że jest to Twoje wydarzenie i nikt nie ma żadnego prawa, aby mówić Ci co masz robić.

fot.1 Brittany Dow
fot.2 Teale Photography

Oglądanie filmów weselnych


Na myśl o ślubie o razu będziesz snuć wyobrażenia jak będzie on wyglądał i co dokładnie będzie się na nim działo. Miejsce, atmosfera, pierwszy taniec. Jest duże prawdopodobieństwo,  że YouTube i Vimeo stanie się Twoją częstą przeglądarką w celu obejrzenia innych teledysków i reportaży ślubnych  ślubów.

Przeglądanie katalogów z sukniami


To będzie Twój dzień i z pewnością nie może zabraknąć idealnej sukni ślubnej. Przeglądanie katalogów w czasopismach jak i tych online zajmie Ci więcej czasu niż się spodziewasz. Ciężko będzie Ci się zdecydować na jaki fason postawić, jednak po pierwszych przymiarkach z pewnością będziesz bliżej tej decyzji.

fot.1 Jennefer Wilson
fot.2 Clayton Austin

Koszmary o ślubie


Może w Twoim przypadku będzie inaczej ale zdarza się prawie każdej narzeczonej. Może raz albo dwa, będziesz miała sen o swoim ślubie. Pocięta suknia ślubna, brak Pana Młodego, niezadowoleni goście albo że nie zdążysz na swój ślub. Przygotuj się na największy horror jaki oglądałaś do tej pory. To jest całkowicie normalne kiedy zależy ci na tym, aby wszystko było idealnie.

 

P.S. Spodziewałabyś się takich zaręczyn? :)

 

Udostępnij:
Newsletter
Copyrights © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.