Największe wpadki gości na weselu

Udostępnij:

 fot. Fabryka Kreatywna

Picie do oporu


Prawie każdy z nas był świadkiem upicia się osób trzecich, czego konsekwencją było spanie przy stole albo długie godziny w toalecie. Nie dość, że osoby towarzyszące martwią się, to jeszcze otoczenie patrzy z politowaniem.  Każdy powinien znać swój umiar i wiedzieć dokładnie kiedy powiedzieć sobie stop. W szczególności osoby, które po alkoholu bywają agresywne i cokolwiek by się nie działo i jak było wesoło, zawsze znajdą powód aby wejść z kimś w konflikt.

sangria recipe How To Make A Sangria Bar How to put together a sangria bar

 fot. Amalie Orrange Photography

Namawianie do alkoholu


 „Ze mną się nie napijesz?” tak często można usłyszeć to pytanie albo wręcz prowokację.  Czasem dochodzi nawet do skrajnych przypadków takich jak wyśmiewanie, naleganie, wywieranie presji. Osoby te zapominają, że każdy ma prawo nie pić alkoholu albo robić to w swoim tempie.

Wynoszenie alkoholu


Są osoby z którym wesele kojarzy się tylko z morzem wódki. Często zapominając o tym, że za ten alkohol ktoś musiał zapłacić i istnieje duże prawdopodobieństwo, że państwo młodzi opracowali strategię której celem jest to, aby jej nie zabrakło.  Nazwijmy rzecz po imieniu – jest to po prostu kradzież.

Puste koperty


Prawie każdy z nas zna, co najmniej jedną taką historię. Brak pieniędzy nie jest tutaj żadnym wytłumaczeniem. Zawsze można kupić chociaż prezent lub upominek za około 50-100zł. Cokolwiek by to nie było i tak będzie lepsze niż pusta koperta. Takie zachowanie to nie tylko brak szacunku dla osób które zaprosiły na ślub, ale również niemiłe zaskoczenie przy ich otwieraniu. Coraz częściej dochodzą słuchy, że nawet w kopertach znajdują się pocięte kawałki gazet lub innego papieru przypominającego fakturę pieniędzy.

Niegrzeczne dziecko na weselu


Są rodzice, którzy z przymrużeniem oka patrzą na swoje cudowne pociechy. Czasem jest tak, że wyjątkowo na weselu potrafią zmienić swoje oblicze albo po prostu maja aktualnie taki okres. Wymuszenie płaczem, bicie innych dzieci, krzyki w stronę własnych rodziców to jest coś, co może przeszkadzać innym weselnikom. Oczywiście nie można mieć pretensji do dziecka, dlatego tak ważna jest natychmiastowa interwencja rodzica.

cookies and milk dessert ideas bridesmaide luncheon dessert table

fot. Clean Plate Pictures

Usilne zatrzymywanie w tańcu


Głównie dotyczy to Państwa Młodych. Wiele osób chce zatańczyć ze świeżo upieczonym nowożeńcem. Jest to bardzo miłe, dopóki ktoś nie narzuci zatańczenia kilku piosenek pod rząd. Szczególnie wtedy, kiedy na parkiecie pojawiają sie już o wiele lepisi zawodowcy niż z You Can Dance. Może to być trochę męczące nie tylko ze względu na to, że wiele osób chce zatańczyć z panem młodym lub panną młodą, ale również dlatego, że sami nowożeńcy chcą pobawić się razem na parkiecie.

Dedykacje i narzucanie piosenek


  Dedykacje z pewnością mają swój urok, do czasu kiedy kilkadziesiąt osób życzy sobie konkretną muzykę za jaką państwo młodzi nie przepadają albo już wcześniej ustalony został z orkiestrą lub DJ cały repertuar. Niektóre osoby potrafią się bardzo obrazić z tego powodu, że ich piosenka została odrzucona. Nie są w stanie wyobrazić sobie drugiej strony, czyli oprawy muzycznej do której wszyscy przychodzą niczym na koncert życzeń.

Negatywne komentarze


Na weselu z reguły zawsze znajduje  się co najmniej jedna osoba, której coś będzie się nie podobać. Swoim zdaniem będzie dzielić się ze wszystkimi w około, że coś powinno być inaczej niż jest. Oczywiście każdy ma do tego prawo. Byłoby co najmniej dziwne, aby wszyscy byli zadowoleni ze wszystkiego. Negatywne komentarze w trakcie ślubu nie są na miejscu, ponieważ zapomina się o tym, że państwo młodzi zrobili wszystko najlepiej jak potrafią i przygotowywali się do tej uroczystości bardzo długo. Warto skupić się na tych pozytywnych rzeczach i z pewnością wszystkim wyjdzie to na dobre. A komentarze zostawić na inny dzień po weselu.    

Udostępnij:
Newsletter
Copyrights © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.