Zaręczyny o których pisze cały świat!

Dowód na to, że zaangażowanie, konsekwencja  i do tego kreatywność potrafi zrobić na kobiecie ogromne wrażenie, aby zabrakło jej słów i wspomniała tę chwilę do końca swojego życia.

Udostępnij:

fot. YouTube / Dean Smith

Niesamowita niespodzianka urodzinowa, połączona z zaręczynami podbija Internet! Nie bez przyczyny, ponieważ wiele kobiet bardzo doceniło starania tego mężczyzny jak i sama wybranka serca. Dean Smith bo o nim mowa, zaplanował zaręczyny już na rok przed tym wydarzeniem! Codziennie robił kilka ujęć video z datą, gdzie na każdym z nich jest zapytanie czy zostanie jego żoną – tak, przez 365 dni! Poziom trudności jest o tyle wysoki, że melodia jest bardzo spójna z całością i pomimo ze dni się zmienią, on kontynuuje słowa piosenki w rytm muzyki.


Zaangażował również w to jej rodzinę. W tym dniu z hotelowego pokoju wyprowadzają ją na zewnątrz i tam otrzymuje dalsze instrukcje w którym kierunku ma dalej iść. Ostatecznym punktem jest plaża i odwrócone krzesło od morza. Do ręki, dostarczony jej zostaje multimedialny odtwarzacz video wraz ze słuchawkami. Jesteście ciekawe co na nim jest oraz jaka była jej reakcja? Obejrzyjcie same!

 

Dlaczego te zaręczyny uzyskały aż tak fanomenalną popularność? Dlatego, że były prosto z serca. Poświęcił on czas na przygotowanie sie do tego dnia. Wymagało to przemyślenia, ogromnej cierpliwości i kreatywności. Niektórzy mężczyźni wychodzą z założenia, że zaręczyny wiążą się z bardzo drogim pierścionkiem i wykwintną kolacją w najdroższej restauracji. Oczywiście każdy sposób jest dobry niż żaden, ale te najpiekniejsze, najbardziej imponujące i z pewnością zapamiętane do końca życia, powstają w sercu.

Zobacz także: 10 rzeczy których nikt Ci nie powie o zaręczynach!

Udostępnij:
Newsletter
Copyrights © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.