Nie zapomnij o tym w makijażu ślubnym!

Udostępnij:

Said Mhamad Photography

Makijaż ślubny, to nie lada wyzwanie! Oto kilka porad, aby Twój makijaż był trwały przez całą noc!

Wodoodporny tusz do rzęs

Jest to dzień wielkich emocji, łzy popłyną w najmniej oczekiwanych momentach, pamiętaj o wodoodpornym  tuszu do rzęs.
fot. Clara Tuma

Eyeliner

Węgiel, mahoń, granat - to są najlepsze kolory na kreskę w tym dniu. Czarny lub brązowy może być zbyt ciężki w szczególności, jeśli ślub odbędzie się w południe bądź na zewnątrz.
 Clara Tuma

Rozjaśnienie

Użyj delikatnego rozświetlacza  na środkową część czoła,  jeśli masz porcelanową cerę. Gdy jest ona w cieplejszych odcieniach, brzoskwinia lub wanilia sprawdzi się idealnie.
Nastja Kovacec Photography

Brwi

Podkreśl swoje brwi ołówkiem lub cieniem  który będzie pasował to Twoich włosów.
Aaron Young Photography

Krople do oczu

Aby Twoje oczy nie były zmęczone, czerwone, miej pod ręką w torebce nawilżające krople do oczu w razie potrzeby poczujesz natychmiastową ulgę.
Ryan Flynn Photography

Policzki

Naturalny, delikatny rumieniec na twarzy to natychmiastowy lifting. Róż wydobędzie Twój urok a Ty bedziesz czuć się świeżo i komfortowo.
Clayton Austin 

Naturalne światło

Aby Twój makijaż wyszedł najlepiej, postaraj się użyć światła dziennego. Da Ci to największe szanse na optymalny makijaż, nie tylko pod względem kolorystyki, ale również ilości kosmetyków nakładanych na twarz.
Ryan Flynn Photography

Dekolt

Użyj bronzera na szyje i dekolt, zbliżony do Twojego odcienia skóry. Upewnij się, że Twoja twarz nie różni się za bardzo od ciała.
Elizabeth Messina

Plamy

Nie należy używać na dekolt i szyję fluidu w  kremie. Grozi to poplamieniem Twojej idealnej sukni ślubnej.
Clara Tuma

Usta

Dostosuj kolor szminki tak, aby nie zmieniły one kolorytu zębów na mniej korzystny dla Ciebie. Postaw na taki kolor w jakim najlepiej się czujesz.
Clara Tuma

Uszy

Koniecznie przypudruj swoje uszy. Być może w odbiciu lustrzanym nie zwrócisz na to szczególnej uwagi, jednak na zdjęciach dadzą o sobie znać. Aby uniknąć świecących i czerwonych, przy wykończeniu muśnij  je pędzlem.  
Aaron Young Photography

Bibułki matujące

 
Aby Twój makijaż był trwały przez całą noc, nie zapomnij o bibułkach matujących które wchłoną nadmiar sebum bez naruszania makijażu zapewniając świeży i matowy wygląd
Ryan Flynn Photography
Udostępnij:
Newsletter
Copyrights © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.