Pakiety

Czy frustruje Cię fakt, że biznes z takim potencjałem jak Twój, generuje jedynie ułamek swoich możliwości?

  • Przygotowujesz reklamy i wydajesz na nie mnóstwo pieniędzy, jednak zysk jest mniejszy niż sama inwestycja?
  • Korzystasz z różnych narzędzi takich jak Facebook lub strona internetowa w celu pozyskania większej ilości klientów, ale chciałbyś mieć więcej odwiedzających?
  • Zamieszczasz informację na temat swoich usług na innych portalach, jednak 80% osób nigdy do nich nie wraca?

Kim jesteśmy?

Portal Ślubny Mój Idealny Ślub, pomaga kobiecie w organizacji swoich zaślubin niezależenie od miejsca w którym się znajduje. Tworząc konkretną grupę odbiorców jakim są panny młode, stworzona została baza firm, dzięki której szybko odnajdą informacje o Twojej firmie.
To że tutaj jesteś i czytasz ten tekst oznacza, że z pewnością budujesz markę w sieci która sprzedaje za Ciebie i zdajesz sobie sprawę, że Internet daje nam wiele możliwości. Podczas poznawania naszego portalu ślubnego uświadomisz sobie, iż jesteśmy faktycznie odpowiednim partnerem w budowaniu Twojej przewagi konkurencyjnej.

Daj się poznać przyszłej pannie młodej i stań się częścią jej Idealnego Ślubu!

Misją bazy firm jest to, aby przyszła Panna Młoda mogła przeglądać profesjonalne portfolia, które ułatwią jej znalezienie firmy takiej jak Twoja z którą będzie współpracować. Nawigacja posiada intuicyjne menu, pozwalając w  bardzo łatwy i szybki  sposób dotrzeć do konkretnej kategorii i województwa poprzez wyszukiwarkę na stronie głównej jak i innych podstronach. Nowoczesny design wizytówki pokazuje firmę od najlepszej strony, gdyż na pierwszym planie ukazują się fantastyczne zdjęcia i video wybrane właśnie przez Ciebie.

Wiemy, że lubisz mieć wybór. Aby sprostać Twoim potrzebom, stworzyliśmy dla Ciebie trzy rodzaje portfolio.

Portfolio Darmowe zawiera wszystkie podstawowe informacje, aby dotrzeć do Ciebie i Twoich usług.
Portfolio Standardowe Portfolio Standardowe to Twoje wyselekcjonowane najlepsze zdjęcia i video które zauroczą nie jedną pannę młodą. Pozwól się w Tobie zakochać.
Portfolio Premium dla najbardziej wymagających z największym pakietem korzyści. Wszystko po to, aby uzyskać najlepszą widoczność i być jak  najbliżej panny młodej.

Kliknij w serce aby zobaczyć coś więcej!
Copyrights © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.