Wybierz pakiet i dodaj swoją wizytówkę
Jak już pewnie wiesz, wiele osób nie tylko nigdy nie widziało Twojego portfolio,
ale również nie miało przyjemności poznać Twojej firmy.
Zafascynuj przyszłe panny młode, które szukają usług takich jak Twoje i są gotowe podjąć z Tobą natychmiastową współpracę! Zobacz, jak może wyglądać Twoja wizytówka i co inni myślą na jej temat.
Sprawdź który pakiet jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.
PORTFOLIO DARMOWE

Specjalnie dla Ciebie portfolio darmowe w wersji premium przez 30 dni. Przetestuj najlepsze funkcjonalności i przekonaj się sam, że wizytówka ta, to nie tylko najlepszy wybór, ale również najlepsza widoczność w bazie firm oraz w całym portalu, poprzez losowe wyświetlanie Twojego zdjęcia profilowego na stronie głównej portalu. Gdy do 30 dni nie uda Ci się opłacić pakietu standardowego lub premium, wówczas Twoja wizytówka przechodzi na funkcjonalności zgodnie z tabelką poniżej. W każdej jednak chwili możesz zmienić rodzaj swojego portfolio.

PORTFOLIO STANDARDOWE

Portfolio standardowe, to Twoje najlepsze wyselekcjonowane zdjęcia oraz video. Wygodny „szybki kontakt” sprawia, że jednym kliknięciem zapytanie panny młodej trafia na Twoją skrzynkę e-mailową oszczędzając Twój, jak i jej cenny czas. Linki do social media takich jak Facebook, Google Plus lub YouTube, pozwalają pannie młodej poznać Cię jeszcze bardziej oraz wywołują tym samym, większe zaangażowanie interakcji z Twoją marką. Twoja pozycja w bazie firm jest znacznie wyższa, dzięki czemu zainteresowanie Twoją firmą wzrasta. Portfolio Standard specjalnie dla Ciebie na start za 99zł/Rok. Dodatkowo 30 dni gratis. Tylko teraz 395 dni za 365 dni!

PORTFOLIO PREMIUM

Pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania, pozwolą zdobyć Ci wizerunek lidera w Twojej branży, który z pewnością zaowocuje zaufaniem ze strony panny młodej. Promocja na stronie głównej portalu, wyróżni Cię na tle konkurencji oraz wzrośnie rozpoznawalność Twojej marki w sieci. Adres strony www obok zdjęcia profilowego wcale nie jest przypadkowy, wszystko po to, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej. Uwaga! Tylko dla pierwszych 150 firm dożywotnia gwarancja ceny 199zł / Rok. Już dzisiaj ciesz się niską inwestycją, której inni w późniejszym czasie będą Ci zazdrościć.

  Portfolio Darmowe Portfolio Standardowe Portfolio Premium
Nazwa firmy
Dane kontaktowe
Zdjęcia profilowe
Link do strony www
Dodawani opinii
Opis działalności
Zdjęcia w galerii 0 Do 10 Do 50
Filmy z Youtube lub Vimeo 0 Do 4 Do 2Bez limitu
Mapa dojazdu
Szybki kontakt
Pozycjonowanie wizytówki nad darmowymi nad standardowymi
Przekierowanie do social media tj. Facebook
Zdjęcia w tle
Zdjęcie profilowe z nazwą firmy wyświetlane
losowo na stronie głównej
Logo firmy wyświetlane losowo
na stronie głównej
  0 zł 199 zł 99 zł / Rok * 565 zł 199 zł / Rok *
  Dodaj teraz Dodaj teraz Dodaj teraz
Krok po kroku jak udostępnić portfolio w bazie firm.


Rejestrujesz się
Uzupełniasz dane
Wybierasz portfolio
Gdy jest inne niż darmowe, dokonujesz płatności online lub przelewem tradycyjnym
Udostępniasz
w bazie firm
ZAŁÓŻ PORTFOLIO
JUŻ TERAZ
Rejestracja
Pozdrawiam

* Podatnik zwolniony podmiotowo z podatku VAT, zgodnie z art. 113 ust.1 o VAT
Copyrights © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.