O nas

Czy Idealny Ślub istnieje?

Wyobraź sobie, że Twoja najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż jako pierwsza. Wraz z koleżankami przeżywacie to wydarzenie jak swoje własne. Ma być wszystko idealnie. Piękna suknia dopasowana do sylwetki, makijaż który ma podkreślać jej urodę oraz wspaniała muzyka z bawiącymi się gośćmi do białego rana.

..Tego dnia wyglądała najgorzej odkąd ją znałyśmy. Nie było czasu na zmycie make-up’u. Na dodatek walczyłyśmy z zapięciem sukni które trwało wieczność. Pończochy samonośne zsuwały się jej do kolan, ponieważ wcześniej nałożyła balsam na całe ciało. Natomiast podczas pierwszego tańca, oprawa muzyczna zaśpiewała inną piosenkę.

Pomimo stresujących sytuacji, wesele było udane i zawsze wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Dzisiaj jednak wiemy, że wiele nieprzewidzianych sytuacji można było uniknąć.

Misja

Jak przygotować się do najważniejszego dnia w swoim życiu? Wciąż wiele kobiet nie wie, co wpływa na idealną organizację ślubu. Ciężko uczyć się na własnych błędach, gdy jest to wydarzenie które przeżywa się tylko raz.

Misją naszego portalu jest to, aby każda kobieta niezależnie od miejsca w którym się znajduje, czy to podczas planowania ślubu lub kilka dni przed, znalazła tutaj niezbędne informacje które pomogą jej, oszczędzą czas i zminimalizują stres przedślubnej gorączki.

Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy konsultantami ślubnymi ale współpracujemy z najlepszymi ekspertami w tej branży. Kochamy śluby i uwielbiamy atmosferę im towarzyszącą. Piszemy tutaj o swoich doświadczeniach i jednocześnie chętnie chcemy poznać Twoje, ponieważ każdy ślub jest inny, każdy wyjątkowy.

Łączymy profesjonalistów w jedynym miejscu

Stworzyliśmy bazę firm z branży ślubnej, abyś mogła przeglądać profesjonalne portfolia firm, które są niezwykle proste, funkcjonalne, przejrzyste, transparentne. Z naszych doświadczeń wynika, że czasem nie zdajemy sobie sprawy, że często otaczają nas tak wspaniałe miejsca i usługi. W obecnej chwili baza firm się zaczyna tworzyć (są to jej pierwsze dni), ale mamy nadzieję, że już w niedługim czasie dzięki nam odkryjesz nieznane Ci firmy, które zainspirują Cię i być może staną się częścią Twoich zaślubin a te znane na które zdecydowałaś się wcześniej, utwierdzą w przekonaniu, że był to najlepszy wybór.

Newsletter
Copyrights © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.