Kategorie
Planowanie

Jaki dekolt sukni ślubnej wybrać?

Idealny dekolt nie tylko podkreśli Twoje atuty, ale również zatuszuje niedoskonałości. Ten mały element potrafi zrobić wiele dobrego dla Twojej szyi, piersi i ramion.

Dekolt prosty

Dekolt prosty poleca się paniom z pełnym biustem, natomiast trzeba bardzo uważać, aby nie był on za mały ani za duży. W przeciwnym razie, efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Panie z małym biustem lub masywnymi ramionami powinny go raczej unikać.

Dekolt serce

Jest to również idealny dekolt dla pań z wydatnym i pełnym biustem. Bardzo delikatnie go podkreśli. Niesamowicie kobiecy i efektowny.

Dekolt łódka

Dekolt łódka sprawdzi się u pań z mniejszym biustem, które mają bardzo ładnie zarysowaną linię ramion.

Dekolt biżuteryjny

Dekolt biżuteryjny jest bardzo podobny do łódki, tak więc idealnie sprawdzi się u pań z mniejszym biustem. Uwielbiany przez kobiety z długą szyją gdyż optycznie ją skraca.

Dekolt w kształcie litery V

Dekolt w kształcie litery V bardzo ładnie podkreśla kształt piersi. Warunkiem, jest bardzo dobrze dobrany biustonosz, który odwdzięczy się wspaniałym efektem końcowym całej sukni ślubnej.

Dekolt w kształcie litery U

Dekolt w kształcie litery U jest bardzo uniwersalny i najczęściej pasuje każdej kobiecie. Bardzo subtelnie podkreśla biust i ramiona.