Kategorie
Planowanie

Jak poprzez suknię ślubną skorygować niechciane części ciała?

Nobody is perfect. Jeśli jesteś zadowolona z każdej części swojego ciała, ten artykuł prawdopodobie nie jest dla Ciebie! 😉
Wciąż wiele kobiet nie wie, jaka suknia ślubna będzie dla niej odpowiednia, jeśli celem jest skorygowanie konkretnej części ciała. Oto nasze podpowiedzi:

Jestem niska

Jeśli jesteś niską kobietą i chciałabyś być „optycznie” wyższa, weź pod uwagę suknie ślubne które mają podniesioną talię, tj. np. fason empire. Zastanów się również nad trenem, który wydłuży Twoją sylwetkę.

Jestem wysoka

Szeroki pas z obniżoną talią jest dla Ciebie. Powinnaś zrezygnować z trenu, ponieważ staniesz się optycznie jeszcze wyższa niż jesteś. Jeżeli masz zgrabne nogi i chciałabyś je wyeksponować, to suknie ślubne 3/4 i 7/8 bedą idealne.

Mam szerokie biodra

Mając szerokie biodra, powinnaś zdecydować się na suknię ślubną z obcisłym gorsetem który zaznaczy Twoją talię, natomiast dół spódnicy musi być rozszerzający się. W ten oto sposób biodra zostaną ukryte. Najlepsza suknia dla Ciebie to princessa lub fason klasyczny.

Mam wąskie biodra

Aby dodać biodrom trochę ciała, wybierz suknię nieco bardziej boogato zdobioną, marszczoną. Górna część natomiast, powinna być bardzo stonowana i delikatna aby nie zwracała na siebie dużej uwagi. Dobrym rozwiązaniem jest dwuczęsciowa suknia, która różni się fasonem i wzorami. Jeśli masz szerokie ramiona, możesz również postawić na dekolt w kształcie litery V, który wyszczupli rozbudowane górne częsci ciała.

Mam niewielki biust

Przy niewielkim biuście marszczony, bogato zdobiony gorset powiększy go optycznie nawet o dwa rozmiary. Decydując się na spódnicę, wybierz tę prostą i delikatną. Dekolt biżuteryjny również jest dla Ciebie.

Mam duży biust

Suknia z dekoltem w kształcie serca i litery V idealnie podkreśli Twoje atuty. Natomiast zrezygnuj z bardzo obcisłego gorsetu, ponieważ Twój biust się optycznie powiekszy i istnieje ryzyko, że może wyglądać nie apetycznie, gdyż ciężko będzie „utrzymać” wszystko na swoim miejscu.

Mam szerokie ramiona

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest dekolt w stylu amerykańskim, czyli szelka wiązana na szyi która optycznie zwęży Twoje szerokie ramiona.

Ach, te przymiarki! Jaka suknia ślubna jest idealna dla Twojej figury?

Kategorie
Planowanie

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne ze zdjęciem!

Zaproszenia ślubne, to jeden z najtrudniejszych decyzji do podjęcia. Ogromny wybór sprawia, że ciężko się zdecydować. Z pewnością jest wiele motywów i kategorii tematycznych, natomiast w tym artykule przyglądamy się zaproszeniom z fotografią. Dlaczego niektóre pary, wybierają właśnie takie?!

Unikatowe

Decydując się na zaproszenie z własnym zdjęciem, jednego możemy być pewni – nikt nigdy nie będzie miał takiego samego zaproszenia z racji Waszej fotografii.

Oryginalne

Pomysłów może być wiele, być może zdecydujecie się na oprawę bardzo elegancką lub nieco szaloną. Wszystko zależy od Was, jakiego charakteru nadacie zaproszeniom.

Pamiątkowe

Dla niektórych osób z rodziny i przyjaciół, Wasze zaproszenie ze zdjęciem, prawdopodobnie będzie wspaniałą pamiątką ze ślubu. Zdziwicie się, że nawet po kilku latach zobaczycie je u kogoś na półce.

P.S. Jeżeli Wasze menu na stole weselnym będzie z tym samym zdjęciem co na zaproszeniu, możecie być pewni, że nada to wspaniałej atmosfery w dniu Waszego ślubu i nikt nie będzie miał wątpliwości, ze to Wasz dzień.