Kategorie
Planowanie

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne ze zdjęciem!

Zaproszenia ślubne, to jeden z najtrudniejszych decyzji do podjęcia. Ogromny wybór sprawia, że ciężko się zdecydować. Z pewnością jest wiele motywów i kategorii tematycznych, natomiast w tym artykule przyglądamy się zaproszeniom z fotografią. Dlaczego niektóre pary, wybierają właśnie takie?!

Unikatowe

Decydując się na zaproszenie z własnym zdjęciem, jednego możemy być pewni – nikt nigdy nie będzie miał takiego samego zaproszenia z racji Waszej fotografii.

Oryginalne

Pomysłów może być wiele, być może zdecydujecie się na oprawę bardzo elegancką lub nieco szaloną. Wszystko zależy od Was, jakiego charakteru nadacie zaproszeniom.

Pamiątkowe

Dla niektórych osób z rodziny i przyjaciół, Wasze zaproszenie ze zdjęciem, prawdopodobnie będzie wspaniałą pamiątką ze ślubu. Zdziwicie się, że nawet po kilku latach zobaczycie je u kogoś na półce.

P.S. Jeżeli Wasze menu na stole weselnym będzie z tym samym zdjęciem co na zaproszeniu, możecie być pewni, że nada to wspaniałej atmosfery w dniu Waszego ślubu i nikt nie będzie miał wątpliwości, ze to Wasz dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *